3.9.2014 - Od posledního zápisu se toho událo opravdu hodně!! Trošku jsme vejletili a hodně trénovali (pořád doufám, že s Mínou ty zony pokoříme ). Některá céčka nás úspěšně reprezentují na různých výstavách (viz jejich aktualizované stránky, na kterých jsou všechny jejich úspěchy vypsány) ...Barney si pomalu úspěšně plní licenci v dog racingu, dvěma "prckům" (Carrie a Crazy) se podařilo složit ZOP, která se konala u příležitosti bíglí klubové výstavy ...Crazy má kromě toho splněno pro přestup v agility do kategorie A2 (šlape mamince trošičku na paty) ...a o uplynulém víkendu se jí podařilo složit zkoušku obedience OB-Z na výborně (264,5b), na což jsem obzvlášť pyšná!!

Příští týden se chystáme s bíglí bandou, stejně jako loni, na Celnici ...takže po příjezdu bude určitě nějaký reportík. ...no a na podzim nás kromě mazlení miminek u Andílků (alespoň doufám, že nás k nim pustěj ), čeká pár závodů, akciček a moooožná se rozhoupu a odvážím se přihlásit ještě zkoušku OB-Z .....a pak už jen tradiční Vánoční dárek v Herouticích ...a zasloužený "zimní spánek"

6.4.2014 - Máme další tréninkové coursingové video.  Tentokrát s námi vyrazil potrénovat i Barney ...a jako "třešnička" na dortu dorazila mladá naděje v podání Bannyho. 

Tuto neděli jsme pro změnu vyrazily ..opět s posilou ve formě Barneyho  ....na Beagle canicrossové závody. Všichni jsme si to náramně užili ...my jako obvykle v duchu hesla "Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se" ...a bylo to super ...zkrátka krásný bíglí den.

P.S.: Moc díky Janě za uspořádání parádní závodů ...a Péťe za zorganizování první pomoci mému "prskoletu". Díky, díky, díky!!!

21.3.2014 - Mínina slibovaná sobotní zkouška MA1

20.3.2014 - Hip hip hurá!!! Od soboty může Mína řádit v MA2. ...ale že to trvalo...zkouškovat se už pokoušela i omladina ...překvapivě ze dvou zkoušek dva disky. ...tak jen opravdu doufám, že se v tomto ohledu nehodlá inspirovat maminkou.

....mimochodem, neděle se nesla ve znamení intenzivky s Irenou Kochovou.  ...k tomu asi netřeba nic dodávat, intenzivky s Irčou jsou vždycky naprosto parádní a můžeme snad doufat, že na nás tyhle dvouhodinovky  zanechají "viditelné stopy"

...krátký sestřih z intenzivky níže ...mimochodem ...brzy na našem   přibude i ta Mínina poslední jedničková zkouška 

10.3.2014 - Opravdu nám ty aktualizace jdou no ...nic méně může za to samozřejmě panička, protože kromě nás má dalšího koně, co jí "žere" čas!!...jmenuje se "polymer" a občas nás s tím docela štve. Každopádně po pohrůžkou násilí slíbila, že aktualizuje stránky všech "céček" a pak snad i zbytek webu ...pěkně makata bude!!!

...a aby se vám na aktualitky lépe čekalo, přidáváme video za sobotního coursingu