4.10.2013 - Další dovča a "rozlítané" léto je bohužel už definitivně za námi ...tentokrát šlo o dovču čistě psí a tak trošku sportovní.Vyrazily jsme spolu s "Los Flekos" bandou na Celnici, kde jsme si společně užili sice notně upršený, přesto doufám, že pro všechny příjemný týden. Nějak se sice stalo, že hvězdy asi prvnímu táborovému ročníku nebyly tak úplně nakloněny ...a táborníci (hlavně ti dvounozí) dorazili na Celnici poněkud "slabším" osazení než bylo původně v plánu (zasvěcení vědí) ...každopádně o to víc psíků na osobu bylo k dispozici ...a nikdo nemohl mít pocit méně cennosti, co se do počtu čtyřnohých svěřenců týče.

Obrazového materiálu z této akce, pracovně nazvané 1. Los Flekos camp, mnoho není ...a ze ten, který máme, děkujeme Evče!...alespoň někdo se zhostil role "dokumentaristy" s jistou dávkou zodpovědnosti. Galerku proto opět pouze "kolážově"  ...a věřím, že příští rok se na Celnici sejdeme minimálně ve stejném počtu. Termín  už bychom měli!

P.S.: Co nevidět zaktualizujeme i stránky našich "mimin" ...a doplníme výsledky ze všech akciček, které jsme za léto navštívily

5.8.2013 - Hlásíme návrat z dovči.Parádně jsme si to všichni užili ...řádně jsme zavejletovali a posbírali pár kešek.Ostatně na tyto, v současné době notně opomíjené kratochvíle, se teď vrhneme víc...doufám ...pakliže nám to tréninkový a závodní itinerář dovolí.

P.S.: Následuje galérka z dovči, tentokrát trošku netradiční

25.7.2013 - Jak jen začít? Panička si kromě nás našla dalšího "koně"  ...takže teď, když spolu zrovna nelítáme po venku a tudíž by samozřejmě na práci neměla nic jiného než řádně a zodpovědně makat na našem webíku ...místo toho "hňácá" nějaký polymerový nesmysly či co? Nic méně už jsme si prostě duply a pod menší pohrůžkou násilí ji donutily k aktualizaci.

Tedy ve zkratce. Céčka nám oslavila 1. rok ...stihly jsme pár závodů i výstav se střídavými úspěchy a chystáme se samozřejmě na další. Poslední akcí byla výstava v Mladé Boleslavi, ze které si všichni přítomní Bé i Cé Of Great Olympionici odnesli výbornou ...a jsem na ně ohromně pyšná!

Nemá cenu tu dopisovat vše, co se událo, stejně si to asi ani nepamatujeme ...nic méně takovouhle aktualizační díru už si napříště odpustíme a budeme, co se zpravodajství z Bolky týče zodpovědnější. SLIBUJU!!

12.5.2013 - Ve středu byl státní svátek ...a my si spolu s Andílky, BC, Reníkem a Nikouškem, střihly coursing v Dobrné u Děčína. Oproti dnům předcozím nám naštěstí vyšlo i príma počasí, takže jsme si to všichni náramně užili ...však je to dost jasné z našeho videa i fotek od E vči

6.5.2013 - Sobota byla ve znamení XXIV. MVP CACIB Praha. Přihlášen byl Barney a Crazy ...leč madam se před 14-ti dny rozhodla státi se slečnou dospělou, hárá a v současné době má "místo mozkou z hormonů kostku" ...barvy "céček" hájil  tudíž jen Barnýsek.Byl moc šikovný ...a i když jsme nakonec z kruhu odcházeli s známkou VD ...jsem na něj moc pyšná.Při předvádění se konečně chová jako spořádaný mladý muž a "ulítlo" mu to, až když mu zmizla z dohledu panička ...bohužel v tu nejnevhodnější chvíli ...ale to do příště doladíme a doufám, že i výsledek pak bude lepší.

P.S.: Mimochodem, v sobotu měla rovněž premiéru nová výstavní "disciplína" tzv. synchro handling ...ilustrační foto níže

1.5.2013 - Včera jsme spolu s Andílky daly dohromady materiál na další video.

28.4.2013 - Vyrazily jsme na akcičku Beaglecross nejen pro bígly.Navzdory nevlídnému a deštivému počasí jsme si to náramně užili ..a Petr s Mínou dokonce urvali pohárek za 2. místo.Já s Crazy a moje mamča s Tessou, jsme jakožto účastnice spíše do počtu, obdržely krásné medailičky a spoustu mňamek "za účast".Moc děkujeme oraganizátorům za príma strávenou neděli!!! ...a ač samozejmě vím, že canicross je sport běhací ...a měla bych si konečně uvědomit, že to fakt nemám uplně šanci udejchat...tak jako účastník do počtu, když už stejně jedu s dítkem ...si to ani příště zkrátka neodpustím.

27.4.2013 - Mrkněte na pár fotek z pátečního tréninku dog dancingu s Petrou Malou. Za fotky moc děkujeme Martině Irglové!

23.4.2013 - V sobotu jsme s Mínou vyrazily na dvojzkoušky v Počernicích ...jednou jsem nás krásně diskla ...a jednou jsme byly druhé ...bohužel s odskočenou zónou (vyjímečně jednou jedinou ze tří) a shozenou přeposlední tyčkou...takže zas nic

...no a v neděli jsme vyrazily na návštěvu do Mirošovic za Andílky ...pár fotek máme zde ...zbytek bude určo u Páji na webu, co nevidět

...mimochodem ...i jedno video jsem po delší době zase dala do kupy

8.4.2013 - Vypadá to, že nám spolu s nekončící zimou zamrzla i činost na webíku. Nic méně ...zima se snad konečně chystá dát šanci i jiným ročním obdobím a tak to začne trošku žít i tady.Každopádně než tomu tak bude ...mrkněte alespoň na fotky za Stromovky ...kde jsme byly před Velikonocemi.

.Ale abych nezapomněla ...Coopí vyrazil se svojí velkou rodinkou na další výstavu a opět válel!!...tentokrát si vyběhal V1, BEST JUNIOR a jako bonus ještě BEST JUNIOR OF GROUP VI !!! Mám obrovskou radost a jsem na toho našeho kluka moc moc pyšná!

4.3.2013 - Trošku to tu vázne ...to tu dlouho nebylo.Tentokrát bohužel není důvodem přehršel různých akciček, kterých bychom se zúčastnily ...nýbrž nějakej parádní moribundus, co dřepnul na paničku.Takže si s ním tak nějak vesele s podporou různých antibiotik už tři týdny válčí a doufáme, že teď už se snad opravdu chystá odmoribundusovat někam do pryč.

Alespoň se díky tomu podařilo zaktualizovat stránky všech našich "prcků" ...ze kterých jsou mimochodem od středy už "mlaďoši" a začnou se na výstavách vometat ve třídě mladých....respektive Coopí, ten už začal a střihnul si to rovnou jako svou výstavní premiéru a na výstavě v Grazu dostal ocenění V2/4.Jsme na něj moc moc pyšní ...a musím říct, že je to tedy fešák ...nebo alespoň mně se (samozřejmě ZCELA nezaujatě) ohromně líbí.

5.2.2013 - Trošku to tu vázne, nějak nestíháme.Předminulý víkend jsme zvládly parádní Boleslavský výlet s Andílky, BC a samozřejmě s Barneym ...a minulý týden se Crazy opět otrkávala ve výstavních kruzích.Tentokrát jsme si střihly víkendový DUO CACIB v Brně a Crazy si oba dny odvezla VN1 ...a ano ...byla v kruhu pokaždé sama...respektive byli tam rozhodčí, nic méně ti se jí tentokrát tedy ani trošku nezamnouvali...nic méně chápu, že ve svém věku považuje "vošahávání" PROZATÍM za nevhodné....doufám, že ji to přejde ...alespoň do věku, kdy to jí to přijde zase UŽ nevhodné.

Každopádně to byl moc fajn a navíc úspěšný víkend ...dovolím si tudíž opět pogratulovat našim spolubojovníkům k jejich úspěchům. Brandy "urvala" v sobotu CAJCe ...a Trixi v neděli CACe ...šikulky, gratulujeeem!!Pájo, Evčo a babí ...díky moc za príma víkend ...těšíme se zase příště.Fotky jsou, respektive určitě budou u Páji na webíku....naše posudky jsou samo tady.

19.1.2013 - Jako néé, že bysme se vyloženě flákaly, to jako ne! Ale ona ta zimní pauza je vážně fajne věc.V týdnu tedy relativně poctivě trénujeme v krásně vyhřáté počernické hale ...ale víkendíky nám až do únorového Brna zabírají jen a jen vejletíky

P.S.: K těm tréninkům ...s Crazy chodíme na obedienci ...a musím říct, že nás to zatím dost baví a asi u toho fakt vydržíme ...jen kdybych nebyla takovej lempl.Mína i Tessa se samozřejmě spolu se mnou zodpovědně připravují na jarní agi sezónu...a od čtvrtka se k agilitění přidali i naše mládežnice....tak uvidíme ...zatím se tváří, že by to asi jako šlo.

13.1.2013 - Ve čtvrtek se mi o fous rozšířila smečka ...a tak jsme si společně s pražačkama užily pohodový a trošku výletový víkend ...a že to jednomu fakt bodne!Příští sobota a neděle jsou plánovány v podobném vejletovacím duchu ...a my se už teď moooc těšíme

8.1.2013 - Abych nezapomněla ...dávám k nahlédnutí posudky "céček".Ten Crazinčin je poněkud vtipnější, vzhledem k tomu, že zjevně něco jiného ucho zapisovatelky slyšelo ...a něco jíného pak její ruce na stroji naťukaly

                        

7.1.2013 - Sobotní výstava v Brně byla pro naše "céčka" úspěšná...a tak jsem se výjimečně dokopala sepsat i článek.. U Andílků na webu jsou i nějaké fotky, za které moc děkujeme Evče!

V neděli jsme i přes ne zcela ideální počasí vyrazili do Stromovky ...a vyplatilo se! Nakonec jsme ani moc nezmokli a strakatci se náležitě vyřádili a nacpali.Jedna výtečnice zdlábla i co neměla a já neměla daleko k tomu, ji v přiléhlé tůni utopit.Fotky budou co nevidět ...jen je musím nahrát. Nic méně za ně díky Pepčo!