29.12.2012 - Stromovkové fotky konečně přidány do galérky!...mimochodem ...dnes jsme tam byly znovu a bylo to parádnický!
26.12.2012 - Další procházka ...tentokrát ve StromovceFotky budou co nevidět ...díky Andílci & BC za príma odpolko!

          

24.12.2012 - Při sledování pohádek máme čas přidat několik fotek z fajné, i když trošku mokré předvánoční procházky ve Stromovce.Účast byla hojná a tak bylo o zábavu postaráno.Moc děkujeme všem dorazivším za společnost a také dárečky!!! Jsme rády, že jste i přes ne úplně ideální počasí a předvánoční shon dorazili!! ...stejně tak díííky Penny, Terce a Honzovi za podvečerní návštěvu a dárečky!

16.12.2012 - V sobotu jsme s holkama vyrazily agilit na "Vánoční dárek" do Svojetic. Zprvu to tedy vypadalo, že ani nedojedeme ...protože už samotné ranní vyzvednutí Andílků, bylo poměrně napínavé a dalo se jen těžko odhadnout, zda Pája k autu přijede po zadku, nebo se jí zázrakem povede sejít po svých . Klimatické podmínky tedy cestování vůbec nepřály. S velkou opatrností jsme ale nakonec v pořádku dorazili do Svojetic, stejně jako většina ostatních závodníků, včetně Zuzky a holek.
Musím říci, že dramatická cesta, se vcelku vyplatila.Holky běhaly parádně...Mína tedy až po té, co se dosyta vyřvala a vyřádila v prvním běhu. Obě holky stály na bedně ve zkoušce, ale největší radost jsem měla z toho jak jsme běžely jumping. Diskla jsem tedy jak Mínu, tak i Tessuli...ovšem běžely obě dvě úžasně!!!Dost možná i díky skvělému týmovému maséru a terapeutovi, který byl po celé závody téměř vzorný a dohlížel na psychickou pohodu závodících!. Díky Crazy!!!
P.S.1: Abych nezapomněla ...moc moc gratulujeme k úspěchům i ostatním spolubojovníkům!! ...a děkujeme za společnost ...Bíglům zdar!!
P.S.2: Holky se byly fotit ...a jak to dopadlo, uvidíte ve fotogalerii

9.12.2012 - Máme ve smečce první zdatnou řidičku. Řidičské oprávnění má sice zatím jen krátce a pouze na mini vozítka ...vzhledem k jejímu nízkému věku ...ale tvářit se jako mistr světa amoleta umí už teďTak hodně šťastných kilometrů Crazy!

7.12.2012 - O minulém víkendu jsme bez Tessule, která nám ochořela, za to spolu s Andílky a psychopatkami z Tribica, vyrazily na výlet za Barneym. Střihli jsme si pěknou prochajdu podél Sázavy a zakončili jí lehkým obídkem v přilehlé hospůdce. Domů dorazili všichni beze ztrát, poněvadž psíci se, až na jednu boleslavskou můru, chovali v podstatě vzorně. Já a Pavlína jsme si navíc přivezly suvenýr v podobě zasmrádlých botek. Nic méně alespoň víme, kde přibližně končí odpad z tamějších chat ...a kam případně příště nešlapat!
Neděli jsme strávily na závodech v Hradišku. Běhala pro tentokrát pouze Mína ...a byl to děs. Mám pocit, že jsme tam, kde před dvěma lety
. Jen doufám, že stavy, kdy mě to pometlo už na startu v podstatě ignoruje a já se tím nechám totálně rozhodit, byla způsobena více méně "poháracím obdobím" ...alespoň u Míny tedy...mně už nepomůže ani svěcená voda

29.11.2012 - Na svět se konečně  vyklubalo i naše vlastní coursinogové video

26.11.2012 - Sobota tentokrát patřila opět coursingu. Byl to parádní zážitek ...znovu s bíglí smečkou, která opět čítala úctyhodný počet strakáčů. Za přiložená videa, na kterých je mimochodem také krásně vidět početné zastoupení naší "céčková drobotiny", patří velký dík děčínskému coursingu. Naše video se také připravuje, než bude hotové, můžete mrknout na fotky od Evči

23.11.2012 - Nové zprávy od Carrie!!!..a Penny!!!
19.11.2012 - V sobotu jsme vyrazily na dvojzkoušky do Svojetic ...a byla to jedna velká diskoška. Přesné výsledky "docvakám" na "osobní" stránky holek, co nejdřív.Rovnou předesílám, že jsme dopadly jak "sedláci u Chlumce"...Míně jsem zvrzla, co jsem mohla ...Tessinka svůj osobitý styl běhu alá houpací, avšak poměrně spolehlivý kůň osvěžila ...no ...osvěžila se říci nedá ...spíš se někde za pařezem zhulila, protože to, co předváděla ......to se jen tak nevidí a nic jiného mě jako vysvětlení nenapadá. Mínino video je na
Neděle se pak nesla ve znamení odpoledního parádního výletu do Klánovic a tamějšího lesa. Doslova VYVONĚNÁ bíglí tlupa (zasvěcení vědí), slušné počasí, super lidi, co víc si přát? Nic dodávat nemusím, mrkněte na fotky ...za které děkujeme Evče, spoušť mačkala Pája ...je to trošku složité ...ale fotky jsou a "vo vo vo tom to je"
P.S. Pro Poly: Napiš nám prosím na sebe mailík, slíbená videa pošleme

11.11.2012 - Pracovní víkend.Klika, že mě to čeká zase až za rok (DOUFÁM!!) ...aneb "Ať žije inventura!" . Nakonec jsme s holkama přece jen zvládly krásnou nedělní prochajdu boleslavskými "hvozdy" a ulovily pár kešek
P.S: Mrkněte na pár nových fotek Penny, Carrie a Barneyho

4.11.2012 - Uf! Dvě výstavy v jednom víkendu, to bylo náročné.V plánu bylo "otrkat" mimina ve "výstavním prostředí ...což jak jsme záhy zjistili, snad ani nebylo třeba. Prckové prostředí haly, mraky psů a lidí prakticky neřešili, kromě toho, že to považovali za príma možnost k seznamování. A jak jsme dopadli? Barney VN1 (ze dvou štěňátek), Penny VN1 před Crazy (VN2) ze tří feneček. V neděli čest "céček" hájila už jen Crazy ...s Barunkou ze soboty si prohodily místo a bylo z toho opět VN2 (prý si v těch hodnoceních nebude dělat bordel). Všechna mimina se krásně předvedla a já moc moc děkuji jejich majitelům za to, jak skvěle omladinu na jejich první výstavu připravili a za to, jací jsou to úžasňáci. Jeden velmi speciální dík frčí také Lence Prokešové za bezvadné předvedení Barneyho! Máš to u mě!Fotky a posudky, ze kterých mám velkou radost, jsou přímo zde.

25.10.2012 - O minulém víkendu, jsme byly pořád někdě "v tahu" ...opět!V sobotu na výletě v Brně za  Carrinkou , na který nám Katka objednala (oproti hodně mlhavému počasí v Čechách), luxusní sluníčko. Fotek buhužel moc nemáme...jeden foťák nenabitý ...a kompakt, stávkující i za slunečného počasí ...jsou totiž velmi špatní parťáci pro jakoukoliv snahu o focení.Nu což ...Katku, Carrču a Tikču jme viděly a to bylo hlavní!!! Moc moc děkujeme za příjemně strávený den. Mimochodem .......Carrinka je pohodová, slušně vychovaná a krásná holčička, která je celá, ale úúúplně celá maminka ...jen tedy s maličkým rozdílem ...je holičkovatá! (zasvěcení vědí)
Neděle pak byla ve znamení coursingu.Kromě  A ndílků  vyrazily do Drahobudic "řádit" i holky z Tribica a jeden zástupce B&C dua - Calvinek...a opět to byl parádní zážitek!Poprvé si kratičkou rovinku vyzkoušela i Crazy a i přes počáteční váhání ..se v ní hned jak střapec zrychlil, probudil pořádný lovecky pud ("maminka hadr") Máme i fotky (a krásné!!) ...ale mrkněte na video, to mluví samo za sebe

17.10.2012 - Slibovaný  článek  z MR bíglů hotov. Co se videí týče, mám navíc i nějaké běhy ostatních, tak se milí bíglaři jukněte na naše ...postupně tam nahraju vše, co je použitelné ...a třeba se tam někdo najdete
16.10.2012 - Vyrazila jsem s Mínou a Tessou na MR bíglů v agility. Dokonce se mi po delší době povedl "vypotit" i článek, ale ten se tu objeví až večer ...pokud se mi ovšem podaří zpracovat k němu i videa.Zatím mrkněte na stránku Carrči ...přibylo jí tam nové video a nějaké fotky.
30.9.2012 - Tak moc jsem se těšila na dvojzkoušky do Nymburka až jsem pěkně zůstala ležet doma s chřipajznou...a alespoň držela palce Páje se smečkou, kteří vyrazili bojovat osamoceně. Takto nedobrovolně získaný volný čas jsem nakonec využila k vytvoření krátkého  videa s  Crazy ve 4 měsících. Juknout na něj můžete zde ...nebo na Crazinčině stránce . Víkend jsme zakončili moc příjemnou prochajdou, kterou nám naplánovala Penny a její páníci. Vyrazili jsme se mrknout na zříceninu Zvířetice ...při čemž vzniklo pár foteček a dokonce byla ulovena keškaaa!
P.S. Zjistila jsem, že Penny má skvělé přivolání ...a Crazy je patrně hluchá...respektive, co se přivolání týče je to absolutní ignorant

27.9.2012 - Další fotky z nedělního fotorazu bohužel zatím nejsouale pořád věřím, že se dočkáme.O víkendu nás čekají dvojzkoušky v Nymburce (tedy doufám, že mě do té doby opustí "kámoška" chřipajzna) a my si proto  Pájou vyrazily zatrénovat k Irče Kochové. Byl to parádní trénink, který nám opět hodně dal ...tak snad nám tyhle "dostaveníčka" vyjdou do budoucna častěji
P.S.: Na stránku Carrie (Creamy Callisto of Great Olympia) přibyla nějaká videa

24.9.2012 - Kromě toho, že Crazy dál pilně navštěvuje školkua Mína s Tessou se rovněž naplno vrhly zpět do víru tréninků byl uplynulý týden relativně klidný. O sobotním večeru to však konečně rozčísli Andílci, kteří nás přijeli na pár dní okupovatNaplánovaly jsme totiž s Pájou pár akcí ...a jezdit neustále tam a zpátky mezi našimi bydlišti ...by se dalo považovat za velký "vopruz"V neděli nás rovnou čekal bíglí fotostraz a věřím, že z této odpolední akcičky bude od fotografky Anety Jungerové  spousta vydařených fotek. Aneto, díky!!

16.9.2012 - Náročná neděle za námi . V plánu byl canicross v Káraném ...a já přežila ...kupodivu. Závod to byl vyčerpávající a jsem hrdá, že jsem to se svojí plicní kapacitou/nekapacitou uběhla/ušla. Má spolu bojovnice Tessa se mě snažila brzdit, co jí síly stačily (fakt jí to šlo víc než dobře) ...a oproti ostatním, kteří si to po trati mastili dle již zaběhlého vzoru "pes vpředu, pán kluše za ním"  ...my si vyzkoušely "pán vpředu, pes více méně vláčen za ním".Pohled na nás musel být vskutku k popukání ...když už jsme trošku nabraly tempo, zachtělo se madam čůrat, popřípadě jinak pohnojit místní flóru ...a to tak často, že už mě tím vážně "maliličko" vytáčela. Na její obranu nutno podotknout, že i kdyby běžela ...o moc rychlejší bychom nebyly...ale ona to jistě myslela dobře ...obávala se totiž o naše zdraví!!O tom svědčí určitě i to, že po každé, když jsme se přece jen na chvíli rozběhly a znovu jsme se zastavily kvůli "poruše" na vláčeném břemeni (čti: na vláčené Tesse), kterému se opět záhadným způsobem (který zná jen Tessa sama, mně to hlava nebere) vyvlíkly přední packy z postroje ...výraz toho mého nebožátka - "vždyť my tu umřeme" - hovořil za vše. ...a trošku si myslím, že minimálně o mém duševním zdraví pochybuje ještě teď.
P.S.: Mínuška raději běžela Petrem ...a dobře jí tak! ...byli prga!!! ...my s Tessou pátí (ano hádáte správně - z pěti) ...ale i tak jsme spokojené!!

15.9.2012 - Carrie nám poslala další fotky!
10.9.2012 - Kdo s koho!. I tak by se dal nazvat uplynulý víkend. Neplánovaně k nám na hlídání dorazil Barnýsek, takže o zábavu bylo postaráno perfektně!. Každopádně přežila jsem!!! ...nic méně vele důležité rozpravy Crazy a Barneyho ...tak ty mi skutečně ohromně chyběly .........ještě teď krapet hůř slyším..  Ovšem, co jsem čekala?!? ...vždyť ti dva si takhle "povídají" od malička ...a je zcela evidentní , kdo jim dal tohoto parádního "koníčka" do vínku. Jejich maminka totiž podobné "debatění" taky bezmezně miluje ...Trixinka by konec konců mohla vyprávět že? ...ono k tomu vlastně ani není třeba cokoliv psát, stačí se kouknout na videa a je to více než zřejmé: "Ano, ta děcka jsou její!!!"
       
P.S: Nutno podotknout, že videa jsou pořizována již při závěrečných fázích těch vyčerpávajících diskuzí ...ty se však v pravidelných intervalech opakují .............nejspíš proto,.aby byly jakékoliv ...byť jen pouhé zbytky mého sluchu definitivně zničeny...a abych nezapomnělaaa ...máme i pár fotek

2.9.2012 - Další báječný víkend za námi. V neděli jsme si po hooodně dlouhé době osvěžily již notně vybledlé vzpomínky, jakpak že to vypadá v kruhu výstavním...a na frak nám při této příležitosti dala v mezitřídě Trixi ...my si s Mínou odvezly V2 Tímto Andílkům moc moc gratulujeme k super výsledkům!!! Renouškovi především!!!Crazy si ještě po ránu v rychlosti a nanečito okusila jak to v tom kruhu vypadá a tvářila se tak, že by jeden skoro myslel, že už tam ta holka někdy byla. Jsem zvědavá jak to jednou bude vypadat "naostro"
Sobota pak proběhla ve znamení další parádní "grilovačky" v Mirošovicích ...k tomu netřeba cokoliv dodávat ...fotky mluví za vše ...a tentokrát máme i pár fotek Barnýska!!! Moc za ně díky oběma fotografkám

27.8.2012 - Vzhledem k tomu, že jsem dávala a stále dávám do kupy hromadně celý web (Ne vše už je podle mých představ, ale pracuji na tom, takže případné nedostatky prosím berte s nadhledem) ...tak trošku zaostávám s aktualizacemi . Tábor tedy shrnu jednoduše několika fotkami, jen co je budu mít k dispozici. Doufám, že vyjdou alespoň fotky z coursingu, který si jak Tessa, tak Mína náramně užily. Co se dalších novinek týče ...vyrazily jsme na první po "mateřské" závody ...na trojzkoušky do Havlovic. Závody to byly sice dlouhé, ale nebýt dlouhá i cesta dom, ani by mi to nepřišlo ...organizace super, všechno parádně fungovalo ... zkrátka moc prima den!!! Jak my se na to "agi dění" těšilyyy!! Výsledky holek doplním na příšlušná místa co nevidět ...pořád ta webová rekonstrukce drhne. Obě se moc snažily a Mína dokonce "urvala" svou první výbornou (SLÁÁÁVA!!!) a dvě medajle. Navíc se diskla jen v jednom ze tří běhů, což je mega úspěch.

P.S.: Páníci od našich štěňátek nám posílají spoustu fotek (moc moc díky!!) ...a mně se je postupně daří doplňovat i na stránky "céček" ...takže pokud chcete nahlédnout jak se jim daří, odkazy jsou přímo zde

26.8.2012 - Naše stránky dostaly "nový kabátek". Doufám, že se Vám líbí a jsou i trošku přehlednější

14.8.2012 - A jsou fuč! Všichni prckové, kromě Crazy samozřejmě . Věřím, že všem jsme našli supr trupr páníky, a že i páníci jsou s novými členy rodiny spokojení. Pokusím se dát co nejdříve do kupy všechny restíky, včetně alespoň krátkého článečku z tábora, na kterém jsme byli minulý týden i s Andílky. Chystáme i maličko jiný "kabátek" našeho webu, jen to musíme všechno stihnout
. Nic naplat, mateřská skončila, začíná se zase intenzivně makat.

Naše posila Crazy

25.7.2012 - V ponděse s námi rozloučila i princezna Penny. V nové rodině vše zvládá v rámci možností malého štěnda dobře a já už se těším jak dorazí první fotky.

22.7.2012 - Já vím, já vím ...aktualizace jemně řečeno vázne...ale tak moc se snažím užít si poslední chvíle s komplet smečkou a sbalit prckům včas batůžky, že na webík nějak nezbývá čas. Včera od nás již odjel do nového Coopí. Čekala ho nejdelší cesta ze všech, ale zvládl ji tak, jak je jeho zvykem ...téměř celou ji prospal až do svého nového domova kousek od Vídňě ...tam na něj čekal taťka Jaxxík a velká smečka, takže tu změnu snad ani nezaregistroval. Jsem na chlapečka tak moc pyšná! Hodně štěstí Coopíí!! ...co nevidět se nám rozprchne i zbytek našich úžasňáků. Doufám ...věřím, že nové domovy jsme jim našli takové, do kterých skvěle zapadnou a budu svým majitelům dělat jen a jen radost
P.S.: Přikládám fotku Coopera s jeho novou rodinkou v chovatelské stanici "Of Grant´s Garden"

11.7.2012 - Nestíhám, nestíhám a skoro nespím. Je s těma raubířema zkrátka už veeeliká legrace. Každopádně co nevidět bude slibované video a dodám nějaké nové fotky. Hlavně ty z víkendu, kdy si mimča prvně okusila cestování autem. Nutno říci, že až na  Wendulu,  která měla nepřekonatelnou potřebu komunikovat se mnou i s mým spolujezdcem (budu si muset poříditi takvou tu autobusáckou cedulku "Za jízdy nemluvte s řidičem") ...to všichni zvládli na jedničku s hvězdičkou a při vyzvedávání vettety Katky v Praze už drželo držtičku i prtě Wendelína. Cestovalo se až do Mirošovic za Andílky, vyzkoušet tamní zahrádku a řádění s větší smečkou pesanů. Kromě všech přítomných Andílků, byl u Páji na dovče i Renoušek (Olympijské "béčko"), který mezi o pár měsíců mladší prcky dokonale zapadl...až tak dokonale, že hormony a Renouškem zcela poblouzněná Mína ho během dopoledne bez váhání adoptovala. Do Mirošovic se chystáme co nevidět ještě jednou a věřím, že to bude pro omladinu velký zážitek, vzhledem k tomu, že se tam chystá na jednu zahradu docela ooobr lidsko-psí srazík.
P.S.: Coop i Penny stále ještě hledají své nové domovy. Batůžky budou mít sbalené co nevidět, tak pokud hledáte aktivního a neustále dobře naleděného čtyřnohého parťáka, neváhejte mě kontaktovat.

4.7.2012 - Přidány fotky z pátého a pár z nynějšího, tedy 6. týdne. Co nevidět se mimina chystají na první výlet autem, tak jsem zvědavá, co na to budou říkat. Hrozně ráda bych přidala i video a konečně nějaký článek, leč jednoduše nestíííhám . Ráda bych něco "sfoukla" příští týden, ale moc tomu nevěřím

 

3.7.2012 - Omlouvám se, nějak přes všechny ty mazlící a drbací návštěvy nestíhám aktualizovat. Musím ovšem přiznat, že svůj podíl na aktualizačním skluzu mají i sami prckové, od kterých se dost dobře nelze odtrhnout ...prostě vás chytnou a nepustí. Nové fotky tedy dnes večer ......nebo to mám alespoň v plánu.
P.S.: Ještě jedna věc než to poopravím i na jejich stránkách ...trošku se nám to  zamíchalo a nové majitele hledají Cooper a Penny.

27.6.2012 - Přidala jsem slíbené fotky ze čtvrtého týdne. Slavíme už 1 měsíc od narození,  a jakožto skorodospěláci jsme tedy dnešek pojali jako jedno velký mejdlo a řádíme, co nám síly stačí ...a že nám už vydrží na slušnou dávku lumpáren!!
Kromě toho, že jsem se zatím nedostala k tomu, vytvořit jakékoliv video, byť i jen z prvních dnů ...zapomněla jsem tom nynějším fofru i zmínit, že taťka naší drobotiny má již nějakou dobu oficiálně potvrzeného i Rakouského šampiona.

25.6.2012 - Mimčům byly právě včera už 4 týdny. Přijela se na ně podívat teta vetarinářka (dále jen vet-teta) Katka i s Pájou a kompletními Andílky. Obě nebohé ženy byly miminy řádně olíbány a ožužlány ...a jako díky za oždibané ruce dostala mimča od vet-tety Katky boží pískací balonek,odčervení a byla jim provedena manikůra i pedikůra.

Zítra přidám nějaké fotky ze čtvrtého týdne. Každé mimčo má na své stránce navíc i nové fotky ve stáří 4 týdnů ...včetně první fotky postojové, za čož veeelmi děkujeme Páje ...bylo to náročné focení

P.S.: Zatím je stále volný Cooper a Violka. Jen bych na tomto místě chtěla znovu napsat, že u obou mimin očekáváme po rodičích poměrně velký temperament, což znamená, že budou velmi vhodní na dlouhé výlety, psí sporty, zkrátka na jakoukoliv AKTIVNÍ činnost se svým majitelem. Hlavní prioritou pro nás tedy je, aby se mrňata dostala k hodným, nejlépe sportovně založeným a milujícím lidem a stala se právoplatnými členy jejich nové rodiny. Pokud je to možné, upřednostňujeme majitele, kteří s námi budou i po koupi štěněte v dalším kontaktu, budeme moci poradit s výcvikem, výstavami a vším co bude potřeba.

18.6.2012 - Tak nám mimina "načla" již čtvrtý týdena já mám pocit, že čas s nimi strašně moc letí. Nejradši bych ho nějak zastavila, nebo alespoň trošičku přibrzdila. Ovšem začíná tu být dost rušno ...tak počítám, že mě "zastavování času" co nevidět přejde.
U příležitosti třítýdenních narozenin jsme mimina nafotili každého zvlášť. Tedy v rámci možností ...jsou mezi nimi totiž tací, kteří jsou rozené "modelíny a modelínové" a nafotili by se snad i bez nás ...ale i tací, kteří si o focení myslí své a není to nic pěkného. Jak celé to naše několikahodinové snažení dopadlo, je vidět na "osobních" stránkách prcků. Je víc než zřejmé, že nejvíc "na háku" to měl Barney ...nic méně budiž mu tentokrát odpuštěno, je to naše zatím nejmazlivější princátko.

P.S.1: Začínáme baštit samostatně. Tedy baštit se tomu zatím úplně říkat nedá ...jsou to spíš "kašičkové" lázně a jídlo je všude, jen ne v těch pidi žaludcích, ale makáme na tom. Konec konců ...bahení, nebo kašičková koupel ...obojí prý štěněcím kožíškům náramně prospíváo

P.S.2: Při prohlížení fotek z 3. týdne, mě docela pobavil Barney ...zřejmě má taťkův styl (viz. obrázek)

14.6.2012 - Hlásíme pár novinek z "bitevního pole". Mimča rostou jako z vody a největšími cvalíky jsou aktuálně Penny s Violkou, ovšem ostatní na ně nijak zvlášť neztrácí . Je celkem sranda pozorovat tu bandu při krmení, protože poskládat se u "mléčného baru" je den ode dne větší fuška a to je jich jen pět. Někteří se nad tento problém s místem doslova povznesli a jdou za baštou hlava nehlava, sourozenec nesourozenec ...bo jíst se musí, jde přece o život  (viz. obrázek). Tuto sobotu mimo jiné dojde na přestavbu štěněcího "vigvamu", aby měla mimina větší rozlet ...začíná jim být poněkud těsno........a já teď jen budu doufat, že se i po vypuštění "divé zvěře" ještě někdy ohlásíme

10.6.2012 - Toto to letí. Mám pocit, že se mimča narodila včera ...a oni už jsou jim 2 týdny. Probíhalo velké focení (viz. obrázek "valné hromady" níže) a ode dneška má každé "céčko" svou "webovku" (respektive, máme základ ...brzy na jejich stránky i něco přibyde). Jak se na slušně vychovaná mimča sluší a patří, oslavili toto malé výročí stříháním drápků a prvním odčervením. Obzvlášť chlapci si manikůru veeelmi užívali

Mimochodem, vyrazila jsem s Tessou po "těhu a porodní" pauze znovu na agi trénink a musím říct, že to nebylo tak zlé jak jsem si myslela. Je vidět, že Tessule si to hopsání nejvíc užívá, když není až tak časté a pravidelné ...lenoch jeden

3.6.2012 - Štěnda slaví jednotýdenní narozky. Všichni baští, co jim velikost bříšek dovolí pozřít a nutno říci, že už teď je vidět pořádný bíglí apetit. Obzvlášť Violka se láduje jak o život a váhově už strčila všechny do kapsy. Přídávám nové fotky a jak to čas a unavená mysl dovolí, sepíšu i nějaký článek ...doufám.
P. S.: Přikládám fotku jako důkaz. Rostou vážně před očima

1.6.2012 - Je Den dětí a tak jsme mimina obdarovali jmény, která budou mít uvedena ve svých průkazech původu. Vymýšleli jsme je dost dlouho, tak doufám, že to prckové ocení. Každopádně mně se líbí hrozně moc

31.5.2012 - Nové fotky štěňátek ...jsou sice téměř stejné jako ty předchozí, ale nemůžeme se jich zkrátka nabažit.

30.5.2012 - Štěňátka vyfasovala prozatímní volací jména. Tady jsou i s váhami (včerejšími):

29.5.2012 - Doplněn "krátký" článek z porodu ...a samozřejmě galérka z prvního dne našich drobečků

27.5.2012 - Dnes se Míně a Jaxxovi narodilo pět úžasných prcků. Více informací a fotek přidáme, co nejdříve.


 

24.5.2012 - Jdeme do finále, aneb takhle to vypadá, když vám chlap zlikviduje postavu.

    

22.5.2012 - Jedna rychlá novinka ...Jaxx, otec našich štěňátek, získal v pracovní třídě na   WDS v Salzburg  u krásné ocenění:
Výborný 2, Res. CACA v konkurenci 20-ti psů!

21.5.2012 - Pomalu, ale jistě jdeme do finále ...tak držte palce!!!

14.5.2012 - Doplněny aktuální fotky těhule. Taky dorazila bedna ...obr bedna ...a Mínuška má tudíž "porodní bejvák". Zatím se tam tedy nejvíc snaží zabydlet Tessule ...ale to jí bude brzy rozmluveno
P. S.: Páje, moc moc děkujeme za "obývák" pro nastávající mamču!!! ...a Lucce s Lubošem za jeho odovoz. Díky!!!

 

8.5.2012 - Mezitím, co Mína vesele "kyne" a užíváme si polabských procházek...máme samozřejmě pauzu od tréninků a ač jsem to původně zamýšlela jinak, "pauzuje" i Tessule . Ne, že by to zrovna jí nějak zvlášť trápilo. Pilně spolu ovšem pilujeme slalom, tak doufám, že na parukur se pak vrátíme už bez naší "slalomové fóbie"

 

30.4.2012 - Kromě toho, že nejhůř to letní počásko zvládám asi já a tak ven s holkama vyrážíme spíš po ránu a pak až večer ...nás v neděli opět navštívila "béčka" i s Andílky ...pár foteček zde
Hned následující den jsme odpoledne vyrazily opět pro Andílky ...a tentokrát rovnou do Stromovky. Obě dvě moje tricolorní můry se rozhodly soutěžit v tom, kdo z nich je větší dobytek, kdo najde víc zbytků po rodinných piknicích ...a kdo délé vydrží fingovat, že neslyší . Nastávající matka vede ...ale jen o chlup. Až na pár těchto morálních výpadků to bylo naprosto super odpoledne a náramně jsme si to všichni užili . Pár fotek jak jinak než od Pájuš tady ...kompletní galérka od Andílků zde

27.4.2012 - Přidán článek, přibližující   Jak jsme na tom v první polovině březosti

25.4.2012 - Aktualizována Štěňátka

22.4.2012 - Skoro bych při tom mém "štěněcím šílenství" zapomněla. Mína i Tessule slaví v dubnu narozky. Letos třetí a sedmé ...a my jim tentokrát udělali společný "mejdan". Tak všechno nej nej holky naše!!!
P.S.: Původně měla být tato fotka obohacena i o jakési narozeninové dortíky, leč těhule pózování poněkud neustála a jala se předčasně hodovati . Nemám však zachycen ani její pažravý záchvat, vzhledem k tomu, že jsem se snažila zachránit alespoň tu část dortíků, která náležela Tessuli .....ta, jakožto dneškem sedmiletá, způsobná dáma, seděla, kňourala a k mému velkému překvapení zcela zjevně čekala na vyzvání k hodování

22.4.2012 - JE TO TAM!!! Respektive jsou tam . Včera, to jest v pátek, Katka ultrazvukem odhalila několik miminek. Prý tak 5-8...no potěš koště. Máme samozřejmě obrovskou radost a moc se těšíme, jak z té smečky potom pěkně zešedivíme

16.4.2012 - Video ze Stromovky není. Tedy zatím není, ale možná se ještě "pochlapím". Zřejmě mám namísto Míny maličko rozbouřené hormony a nějak nejsem schopna se na vytváření čehokoliv, byť jen nepatrně, soustředit . Jsem zkrátka napnutá (kam se na mě hrabou kšandy) a doufám, že se po pátečením ultrazvukovém verdiktu alespoň drobet srovnám ...ať už bude jakýkoliv. Zatím přidávám pár fotek ze sobotní návštěvy "Béček" Of Great Olympia, která k nám v sobotu přijela okusit trošku venkovního vzdoušku a sluníčka ...no a zamlouvalo se jim to náááramně. Tož pár fotek zde ...zbytek tu

10.4.2012 - V pondělí jsme vyrazili na prochajdu do Stromovky. Po dlouhé době i s Andílky ...a tentokrát navíc i s Nikym a jeho "smečkou" . Procházkové video snad dodám ...doufááám ...během zítřka . Bylo to super odpočinkové odpoledne ...respektive odpočinkové hlavně pro mé, z neděle maliličko pocuchané nervy...bo se nám jeden z místních, čistě "zahradních", ovčounů zahryznul do Míniny hýždě. Bohužel jsme se trefili zrovna do jeho "před domové" pětiminutovky. Naštěstí má Miloušek na zadku jen jednu ďurku, ovšem pár drobných by se jí do té "kapsičky" u ní bez problémů vešlo. Co se nějakého leknutí, či snad šoku týče ...nejhůř jsem na tom byla zjevně já..................zkrátka si to čekání na ultrazvuk náramně "užívám"

6.4.2012 - Nějak mi nedošlo, že jsem vlastně ani nevložila společnou fotku "novomanželů". Tímto rest napravuji ...a zároveň si musím postěžovat, že to čekání na ultrazvuk je nekonečnééé

30.3.2012 - Náš web je "bohatší" o novou záložku...a mimo jiné i o "reportáž" z výletu za Jaxxem (OB-LA-DI´S Flying Jacob Ellehammer)

28.3.2012 - Tak a je to tu. Slibovaná veeelká novinka. Brzy zde bude odkaz na mnohem více informací, ale zatím jen zkráceně ...V pondělí a v úterý jsme s Mínuškou byly za ženichem a teď následuje měsíc života v nevědomosti, zda bude Mínuška opravdu březí. Takže čekáme, čekáme ...a čekáme

22.3.2012 - Doplněn článek ze Svojetic...za fotky patří velký dík Klárce Kuckové. Díííky!!!

18.3.2012 - Sobotu jsme s holkama strávily na dvojzkouškách ve Svojeticích ...brzy k tomu dodáme alespoň krátký článek, teď jsme trošku v časové tísni. Prosíme jen o trošku strpení, dost možná, se budou dít veeelké věci ...uvidíme.

 

11.3.2012 - V sobotu jsem s Mínou vyrazila na intenzivní trénink s Irčou Kochovou . Kromě toho, že jsme se krásně sešli a medíky v naší grupě zabrali jen bíglíci ...to bylo veeelmi užitečně strávené odpoledne. Uvidíme, jestli třeba něco nezúročíme hned příští týden na dvojzkouškách . Navíc jsme si s Mínou prvně po zimních měsících zaběhaly venku ...a ano ...s kondičkou jsem na tom zatraceně bídně. Takže v rámci danných možností budu na fyzičce makat, makat ...a zase makat . Video z tréninku doufám dodáme ...vše záleží na tom "začarovaném" movie makeru .
Mimo jiné jsme o víkendu zvládly i prémiovou prochajdu se Zuzkou
a její smečkou. Maličko si myslím, že to spíš než procházku připomínalo hru na "stopovanou", ale jaro je zkrátka tu ...a ti lotři zaječí nás opět zvesela pokouší ...a jen tak nepřestanou

8.3.2012 - Povedl se mi docela solidní úlovek ...mám takové nevinné videjko Majkýska se Žabžou ...a světe div se ...našla jsem důkaz, že tyhle zpívací kecánky praktikujou již nejméně 5let ...no posudťe sami ...myslím, že by se měla zvážit přihláška do nějaké profláknuté pěvecké soutěže.Konečně někdo, kdo UMÍÍÍ!!!

Rok 2007                                       Rok 2012

 

7.3.2012 - Hlásíme se z "bojiště". Ve Vršovicích je v současné době o tři strávníky víc ...jsou naprosto úžasní a mají se čile k světu . Brzy za nimi odvezeme i ty "naše" tři půjčené Andílky  ...ovšem stále váhám, jestli je vracet , bude se nám taaak stýskat

Slibované video zatím není, nějak prostě není jak ho udělat ...stávka softwaru.

Mimochodem ...ukučírovat tady tu smečku, byla vááážně fuška

 
27.2.2012 - Včera jsem si přivezli pár nových spolubydlících z Vrrršovic. Andílkovská princezna Lijánka se totiž chystá co by dup přivést na svět pár miminek (dle aktuálních rozměrů jejího pupíčku bude těch párů dokonce několik... ) ...tak poskytujeme dočasný "předporodně porodní" azyl Vršovickým tricolorkům . Jak moc dočasný, se ještě uvidí, bo ty tricolorní drobky asi jen tak dobrovolně nevrátíme . Během týdne doplníme i nějaké video ...doufám...
P. S.: Na fotce to trošku vypadá, že naše Tessule přece jen není bezdětná...každopádně část rodiny, začíná řešit hlavolam "Poznej Tessu"

 


12.2.2012 - Je krásné ...pravda, poněkud mrazivé ...počásko. Přesto, že všelijaké televizní i jiné "rosničky" vyhrožovaly vším možným i nemožným, je u nás v Bolce , oproti poměrům panujícím v posledních dnech, docela "teplo". Na sluníčku je vážně krásně a tak toho náležitě využíváme k prochajdění. Včera se mi dokonce podařilo vyvenčit i foťák ...takže máme konečně pár "domácích" zimních foteček a video ze závěrečného poletování na louce . Respektive .....poletovala jen Mína ...Tessule nezvedla rypáček ze země ...čmuchal jeden nenapravitelnej!!. Dnes večer nás původně ještě čekal tradiční agi trénink ...leč člověk míní a zdraví opět mění .
 

P.S.: Do videa, které můžete vidět zde, jsem nacpala i těch pár pořízených fotek ...původně vypadaly o něco lépe ...takhle zoufale se zhoršily až následným zpracováním ...chjo, patrně to bude rukama

 

6.2.2012 - Video z intenzivky je na světě na naše poměry opravdu brzy ...neváhejte a jukejte zde . Kompletní seznam námi spáchaných videí je na 
5.2.2012 - Dvojzkoušky za námi . Taktéž nedělní intenzivka s Irčou Kochovou...ze které snad brzy vyplodíme i krátké video. Jde přece tak trošku důkaz, že na tréninku to jde o maličko lépe .....jen to ještě aplikovat i na závodech ...detaaaaail
29.1.2012 - Téměř čistě tréninkově jsme strávily víkend . Po dopolední prochajdě, jsme sobotní odpoledne strávily na intenzivce u Evči. B. Následně konečně došlo k úpravě naší zahrádky tak, aby se na ní dal slušně trénovat slalom, takže kromě nedělního prochajdění jsme si "užily" i trošku toho slalomování. Ovšem na rovinu ...........zapíchat tyčky do země v tomhle mrazu, byl takřka nadlidský výkon. Nakonec však přece jen postačila hrubá síla a mechanické stroje (čti sbíječka), mohly zůstat "u ledu"...tak snad nám slalomek hned nazapadá sněhem . V sobotu se chystáme na dvojzkoušky, tak doufám, že konečně nezůstane jen u toho chystání :(

 

23.1.2012 - Další zápisem ve vykonostním průkazu Míny není DISK ...ovšem pouze prozatím ...a jen a jen proto, že paničku zklátila nemoc a ze závodů tudíž sešlo :'((  ........alespoň jsme tedy zaktualizovaly seznam akcí, kam se chystáme.

15.1.2012 - Odpolko jsme po delší době vyrazily na prochajdu do Stromovky, pořádně si zařádit s Andílky. Počasí nám přálo, takže lítáníčka bylo dosti i pro ty největší nezmary (čti Majka s Mínou) ...jak můžete shlédnout zde. Data v galerii uvedeného si nevšímejte ...naše dvorní fotografka zkrátrka "rok sem, rok tam" nijak neřeší . Mína ještě večer vyráží směr Počernice ...trošku potrénovat slalomek, bo nás příští týden čekají po delší době závody...držte palce ...s nejvyšší pravděpodobností to zas bude "trošku" fauxpas

10.1.2012 - Je to k nevíře, ale už je doplněn zápisek z hor a dodáno i pár fotek

7.1. 2012 - Hlásíme úspěšný návrat z hor. Ve zdraví jsme všichni přežili a nakonec nám přece jen parádně nasněžilo ...chvílemi to pak i vypadalo, že se domů prohrabeme. Fotky a dost možná i krátký článeček bysme snad mohly dodat během zítřka ...záleží na dodavateli fotografií, protože panička, co se focení týče, úplně stávkovala . HANBA JÍ!!!